Jak mieszkańcy tłumaczyli sprawę Józka i Moniki

Posted by admin on kwiecień 14, 2008

Wiadomo, że dwoje mieszkańców opuściło już dom Wielkiego Brata. Józef Warchoł za pobicie uczestników i zdemolowanie mieszkania, Monika .. niestety nie wiadomo..
O ile o sprawie Józefa było głośno i stacja TV4 od piątku karmiła nas filmikiem jak Józef bije Jaśka i demoluje drzwi, tak o sprawie Pani Moniki niestety jest cicho… Być może Monika przebywa w szpitalu? Być może po zajściach wymaga leczenia psychiatrycznego? A być może po prostu pozwie producentów programu za brak ochrony i straty moralne, jakie poniosła w wyniku piątkowych zdarzeń? Pani Moniko - trzymamy kciuki za ostatnią opcję!
Niestety na razie to co nam pokazano, to jedna, wielka ściema.. Czarno-biały filmik niczego nie tłumaczy - jedynie z opowieści uczestników ( i to nie wszystkich) można wyciągnąć jakieś wnioski. Podejrzewamy, że wypowiedzi zostały nagrane dzisiaj, sympatyczne uśmiechy, rozluźnienie, kieliszki w dłoniach…
Ariel: Od razu wiedziałem, że coś się dzieje, więc żeby ratować Jasia podniosłem ręce do góry i zobaczył mnie Józek. Józek wpadł w furię, no i mimo tego, że stało koło niego dużo ludzi zaczął mnie gonić, to znaczy szedł do mnie, a ja zacząłem uciekać. Pobiegłem na dwór, tam poślizgnąłem się prawdopodobnie wstałem i to samo chyba Józek zrobił. Pobiegłem szybko do pokoju, zamknąłem się w tym pokoju i trzymałem klamkę i następnie słyszałem dwa strzały: jeden nie zdążył przebić drzwi i za drugim razem przebił drzwi ręką. Wiedziałem, że go nie uderzę ale wiedziałem, że puści Jasia, jak podniosę ręce, bo to jest bokser. Uznał to jako atak na mnie (??) Ale to nie było najważniejsze, najważniejsze było to z Jasiem-prawda?
Marcin:Nie spodziewałem się, że on może tak wybuchnąć. Gość, który stoczył tyle walk, który naprawdę potrafił się bić dostał jakiejś furii, zaczął walić w te drzwi, łapę przebił na wylot i nie wiem co było dalej bo to był ułamek sekundy - mi się wydawało, że to był ułamek sekundy, byłem w takim szoku, że nie zapamiętałem wszystkiego. Z nim to jakby się zderzyć pociągiem (hehehe)
Reszta bez sensu - poza Jaśkiem, który dostoł po pysku i w sumie nie ma żadnych problemów!

ściema!

Tags: , , , , ,

Skomentuj